Attrecto

  • Home
        • Team as a Service

          Under Attrecto’s Team as a Service offering, clients get quick access to a cohesive team of cross-platform developers, UI/UX designers, QA professionals and support engineers

          LEARN MORE

        • Project Based Development

          Developing user-friendly and intuitive apps and web interfaces that are truly enjoyed by people for their quality, look, feel, colors and functionality – not just merely “used.”

          LEARN MORE

        • Pre-Development Planning

          Get a comprehensive technology and/or UX/CX review on your project through our pre-development workshop. Business value in just 48 hrs with a Deloitte fast 50 company!

          LEARN MORE

  • Who we are
  • Career
  • References
  • Contact
  • Blog

Business Analyst & Business Development Manager

Magyarországi IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő szoftverfejlesztő cége, egy kifejezetten családbarát hely Győrben, ahol barátságos kockákkal dolgozhatsz együtt és ahol szuperebbnél szuperebb mobilalkalmazásokat fejleszthetsz!

Feladatok:

  • Értékesítés támogatása és account management
  • Közreműködés különböző lead generálási tevékenységekben
  • Partnerekkel és ügyfelekkel történő kommunikáció szóban és írásban (magyar és angol nyelven egyaránt)
  • Ajánlatok, prezentációk és szerződések előkészítése, módosítása, nyomon követése, dokumentálása
  • Riportok, kutatási adatok készítése
  • Ügyféligények analízise, értékelése, és lebontása,
  • Saját üzleti network folyamatos fejlesztése és ápolása
  • Értékesítési anyagok kezelése, menedzselése
  • Közreműködés az átfogó projekt menedzsmentben: az ügyfélnél történő igényfelméréstől az ajánlatadási fázison át a kivitelezésben történő közreműködésig
  • Üzletfejlesztési területhez kapcsolódó egyedi projektekben részvétel, ezek vezetése
  • Tanácsadási projektek támogatása

Elvárások:

  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat, referenciákkal
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség mind írásban és szóban.
  • Megnyerő, magabiztos és ambiciózus személyiség
  • Proaktív, agilis, rugalmas munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd, de önálló munkára való képesség is
  • Precíz, pontos munkavégzés, versenyszellem
  • Jó stressz és konfliktus kezelő képesség
  • Érdeklődés és nyitottság a technológiai újdonságokra
  • Gyors tanulásra való képesség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Tanácsadói / multi környezetben szerzett tapasztalat
  • IT üzletfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Külföldi tanulmányok / tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Te választhatod a People Developer-edet, aki a fejlődésedet támogatja
  • Részese lehetsz egy magyar sikersztorinak, amit közösen építünk
  • Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Tréning, képzési, nyelvtanulási és karrierlehetőség
  • Innovatív, izgalmas környezet és projektek
  • Stabil, piaci szintű jövedelem + cafeteria
  • Emberközpontúság
  • Családias hangulatú cégkultúra
  • Kiegyensúlyozott, vidám munkahelyi légkör
  • Stabil jövőkép
  • Kreatív környezet
  • Környezettudatos iroda

Aminek a fentiek mellett még kollégaként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet (csapatépítő programok, évzáró rendezvény, foci, egyéb spontán programok)
  • Rekreáció – pihenő helység babzsákokkal, Kinect-tel, LEGO Mindstormmal és VIVE-val.
  • Gyümölcsnapok
  • Kávé, tea, ásványvíz és minden, ami ezekhez szükséges lehet.

Required Fields *