Attrecto

  • Home
        • Team as a Service

          Under Attrecto’s Team as a Service offering, clients get quick access to a cohesive team of cross-platform developers, UI/UX designers, QA professionals and support engineers

          LEARN MORE

        • Project Based Development

          Developing user-friendly and intuitive apps and web interfaces that are truly enjoyed by people for their quality, look, feel, colors and functionality – not just merely “used.”

          LEARN MORE

        • Pre-Development Planning

          Get a comprehensive technology and/or UX/CX review on your project through our pre-development workshop. Business value in just 48 hrs with a Deloitte fast 50 company!

          LEARN MORE

        • Chatbot

          Attrecto’s chatbots are state of the art automated agents that can be connected to selected messaging platforms.

          LEARN MORE

  • Who we are
  • Career
  • References
  • Contact
  • Blog

Senior Project Manager

Magyarországi IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő szoftverfejlesztő cége, egy kifejezetten családbarát hely Győrben és Budapesten, ahol barátságos kockákkal dolgozhatsz együtt és ahol szuperebbnél szuperebb mobil és webes alkalmazásokat fejleszthetsz!

Feladatok:

  • Nagyobb létszámú, elsősorban nemzetközi (másodsorban magyar) egyedi fejlesztésű szoftver projektek menedzselése agilis illetve hibrid fejlesztési metodikákkal
  • Szoftver tervezési projektek menedzselése belső módszertan alapján
  • Résztvétel a projektek feladat-, ütem-, erőforrás- és pénzügyi terveinek elkészítésében, ezek folyamatos karbantartása
  • A feladatok végrehajtásának megszervezése és irányítása, a belső és külső, onsite illetve remote csapattagok munkájának összehangolása
  • A projektek státuszainak folyamatos követése, státuszok és döntéselőkészítő anyagok készítése a menedzsment felé
  • Együttműködés a szakmai és IT szakértőkkel, illetve vezetőkkel, projekt stakeholderek menedzsmentje
  • A projekt adminisztrációjának és szakmai dokumentáltságának biztosítása
  • Belső és külső projektkockázatok, függőségek feltárása, menedzselése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • A projekt tagok teljesítmény menedzsmentje, teljesítmény értékelés
  • Aktív részvétel a projektekhez kapcsolódó folyamatok fejlesztésében

Elvárások:

  • Korábbi projekt tapasztalatok (legalább 4 év), köztük nagy létszámú enterprise IT szoftverfejlesztési projekttel, valamint egyedi fejlesztésű webes és mobil kliensekkel
  • Csapat management szintje: belső csapatok, több lokáció (pl. külföld), fő-alvállalkozói viszonyok, egyéb stakeholder viszonyok (tulajdonos stb.). PO, BA, UI/UX designer, QA, architect szerepkörök menedzselése
  • Vezetői módszertanok tudatos alkalmazása
  • PM módszertanok, valamint kommunikációs technikák ismerete és akkurátus gyakorlati alkalmazása; képes kiválasztani egy projekthez a leginkább passzoló módszertant, és azt a gyakorlatban alkalmazni
  • Magas rizikószintet képviselő projektek vezetésére képes
  • Önállóság, proaktivitás, kitűnő időgazdálkodási, feladat priorizálási képesség
  • Erős ügyfélközpontú szemlélet, értő figyelem és hatékony kommunikáció
  • Professzionális angol nyelvtudás

Előnyök:

  • PMI certification
  • Agilis, vagy valamely agilis keretrendszer (pl. SAFe, LeSS, Spotify stb.) certification

Amit kínálunk:

  • Te választhatod a vezetődet!
  • Stabil, piaci szintű jövedelem + cafeteria
  • Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Tréning, képzési, nyelvtanulási és karrierlehetőség
  • Innovatív izgalmas projektek
  • Emberközpontúság
  • Családias hangulatú cégkultúra
  • Kiegyensúlyozott, vidám munkahelyi légkör
  • Stabil jövőkép
  • Kreatív környezet
  • Környezettudatos iroda

Aminek a fentiek mellett még kollégaként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet (csapatépítő programok, évzáró rendezvény, foci, egyéb spontán programok)
  • Rekreáció – pihenő helység babzsákokkal, Kinect-tel, LEGO Mindstormmal és VIVE-val.
  • Gyümölcsnapok
  • Kávé, tea, ásványvíz és minden ami ezekhez szükséges lehet.

Required Fields *